HLEDEJ
naradi-dewalt@msn.com

Doprava zboží

Cena dopravného po celé ČR

Jako jedna z mála firem účtujeme na veškerý sortiment jednotné dopravné 99,- Kč vč DPH. Dopravné je včetně dobírky a neobsahuje již žádné skryté poplatky. Při osobním odběru na naší prodejně Vám dopravné účtované nebude

Cena dopravného na Slovensko

 • 0 – 10 kg 190,- Kč
 • 11 – 30 kg 290,- Kč
 • 31 – 50 kg 490,- Kč
 • 51 - 100 kg 790,- Kč
 • 101 - 200 kg 990,- Kč
 • 201 - 500 kg 1200,- Kč
 • nad 500 kg 1400,- Kč

 

Sledování Vaší zásilky

Do pole vložte číslo Vašeho balíku, pokud je již zásilka vložena do systému, zobrazí se Vám informace, kde se v danou chvíli balík nachází. Můžete se tak včas připravit na jeho převzetí.

Způsob doručení přepravní službou

Zboží Vám bude zasláno prostřednictvím přepravní společnosti na Vámi uvedenou adresu v obvyklé pracovní dny. O odeslání zboží budete informován formou e-mailu, kde zároveň obdržíte odkaz pro sledování cesty zásilky. V den předání zboží je zákazník předem kontaktován prostřednictvím telefonu a je možné se domluvit na přesném čase a místě vyložení zásilky.

Doručení poštou

Po domluvě se zákazníkem lze zboží zaslat rovněž prostřednictvím České pošty. (Pokud si například nejste jisti, jestli budete v den doručení k zastižení). Vzhledem k ceně dopravného doporučejeme pouze u lehčího zboží.

 

Doručení zboží naším vozem

Po domluvě se zákazníkem rozvážíme rovněž vozidly naší společnosti.

Platba dobírkou

Zvolíte-li způsob dodání zboží na dobírku, finančí částku zaplatíte až na místě řidiči při předání zboží.

Platba v hotovosti na prodejně

Zboží si můžete převzít na naší prodejně v Litvínově. Otevřeno máme denně od 7 - 17hod, v sobotu od 8-12hod. Platit zde můžete v hotovosti nebo platební kartou. Pokud budete platit platební kartou, dle obch. podmínek počítejte s poplatkem 3%. Jestliže zvolíte osobní odběr na prodejně, není Vám účtováno dopravné. Výdejní místo je na adrese Podkrušnohorská 240, Litvínov, 43603.

Platba předem na účet

Zvolíte-li způsob úhrady zboží bankovním převodem, bude Vám zboží odesláno na uvedenou adresu ihned po připsání finančních prostředků na náš účet. Při platbě bankovním převodem zašlete prosím příslušnou částku na účet vedený u FIO banky. Posíláte-li peníze z jiných finančních ústavů, počítejte s tím, že platba bude připsána na náš účet se zpožděním (ze zákona do 2 pracovních dnů)

 • Platba předem na účet v CZK – 2800311578/2010 (CZK)
 • Bankovní spojení v EUR: CZ1520100000002500342241/ FIOBCZPP FIO Banka. 
  Při platbě předem na účet v EUR vyčkejte na zaslání zálohové faktury!

Platba na fakturu

Pro naše stálé zákazníky z řad firem a státních institucí nabízíme možnost platby na fakturu. Pro upřesnění podmínek kontaktuje našeho obchodního ředitele. Naše obchodní společnost si vyhrazuje právo na neposkytnutí možnosti platby na fakturu a vyžádat si platbu předem na zálohovou fakturu nebo na dobírku.

Nákup na splátky

Zákazník může jako formu úhrady zvolit nákup na splátky. Splátkový prodej zajišťujeme pro zákazníky formou spotřebitelského úvěru společnosti Essox s.r.o. Celý proces vyřízení žádosti o úvěr je velmi rychlý a jednoduchý. Pro bližší informace nás kontaktujte na infolince 476 111 101. Rádi Vám s výběrem splátkového kalendáře poradíme.

Termín dodání

Pokud je Vámi objednané zboží na skladě a objednáte do 13 hod, jsme schopni ho odeslat ještě v den objednání. V případě, že zboží není momentálně k dispozici na našem skladě, je vyprodáno nebo rezervováno, zajistíme a odešleme ho ihned po dodání zboží na sklad. O této skutečnosti je zákazník informován prostřednictvím emailu nebo telefonu. Termín dodání je v tomto případě zpravidla 3-5 pracovních dnů.

Převzetí zboží

Zákazník nebo příjemce zboží má povinnost překontrolovat neporušenost obalu a zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození. Zákazník by měl ve svém vlastním zájmu překontrolovat správnost dodaného zboží a v případě nesrovnalostí převzetí zásilky odmítnout či dopravce požádat o doručení další pracovní den a v mezidobí problém konzultovat s provozovatelem. V opačném případě se vystavuje nebezpečí zbytečných průtahu při řešení případného problému. V případě zjištění poškození či jiné nesrovnalosti po převzetí zásilky je zákazník povinen neprodleně kontaktovat provozovatele prodejny.

Ceny a záruka

Provozovatel internetového obchodu naradi-dewalt.cz je plátcem DPH. Veškeré ceny uváděné na stránkách internetového obchodu jsou uváděny včetně DPH. Veškeré nabízené zboží je originální a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a záručních podmínek výrobce. Přepočet měny z CZK na EU je odvíjen od aktuálního kurzu daného měsíce.

Resetovat Storno

zpět