HLEDEJ
naradi-dewalt@msn.com

Doprava na Slovensko

  • 0 – 10 kg 190,- Kč
  • 11 – 30 kg 290,- Kč
  • 31 – 50 kg 490,- Kč
  • 51 - 100 kg 790,- Kč
  • 101 - 200 kg 990,- Kč
  • 201 - 500 kg 1200,- Kč
  • nad 500 kg 1400,- Kč

Přepočet měny z CZK na EU je odvíjen od aktuálního kurzu ke dni nákupu na našem eshopu, pro zjištění aktuálního kurzu klikněte na tento odkaz www.csob.cz , zobrazí se Vám stránka banky, kde jsou uvedeny aktuální kurzy měn, kurz pro přepočet ceny výrobku je vyznačen ve sloupci Devizy - nákup, jak je zobrazeno zde v tabulce:

foto_devizy.jpg

Na našich stránkách si můžete cenu na EU sami přepočítat, po kliknutí na danou měnu se cena zvoleného výrobku automaticky přepočítá. Protože je u Vás po celý rok 2009 praktikováno tzv. duální oceňování , což znamená, že ceny musí být uváděny v měně EURO i slovenských korunách, máme pro Vaší lepší orientaci možnost převodu i na slovenské koruny.Viz obrázek:

prevod men_1.jpg

Převzetí zboží

Zákazník nebo příjemce zboží má povinnost překontrolovat neporušenost obalu a zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození. Zákazník by měl ve svém vlastním zájmu překontrolovat správnost dodaného zboží a v případě nesrovnalostí převzetí zásilky odmítnout či dopravce požádat o doručení další pracovní den a v mezidobí problém konzultovat s provozovatelem.V opačném případě se vystavuje nebezpečí zbytečných průtahu při řešení případného problému. V případě zjištění poškození či jiné nesrovnalosti po převzetí zásilky je zákazník povinen neprodleně kontaktovat provozovatele prodejny.

Záruka na zboží

Na veškeré zboží na stránkách naradi-dewalt.cz se vztahuje záruka 24 měsíců. Záruka se nevztahuje na opotřebení běžným užíváním výrobků. Záruka na zboží prodávané prostřednictvím prodejny se řídí a je v souladu s platnou legislativou. Reklamace je podmíněna průkazností nákupu reklamovaného zboží na prodejně, čehož je důkazem daňový doklad - faktura.

Možnost vrácení zboží

Zákazník má právo zboží vrátit do 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodu v neporušeném stavu a neporušeném obalu na vlastní náklady - má tedy právo odstoupit od uzavřené kupní smlouvy bez udání důvodů. Ke zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty, a to včetně faktury. Zboží musí být odesláno nejpozději 14. den ode dne doručení zákazníkovi na adresu provozovatele. Po jeho doručení provozovateli bude zákazníkovi zaslána částka odpovídající plné kupní ceně zaplacené za zboží, a to na jím udané číslo bankovního účtu, případně v hotovosti poštovní složenkou či jinak na základě vzájemné dohody.

zpět